Засідання ректорату від 22 січня 2024 р. № 1

22 січня 2024 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням виконуючого обов’язки ректора Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про стан виконання розпорядження Київського міського голови «Про організаційно-правові заходи виконання рішення Київської міської ради від 22 червня 2022 року №4754/4795 «про реорганізацію Муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв» та Київського університету імені Бориса Грінченка шляхом злиття та утворення Київського столичного університету імені Бориса Грінченка» від 17.10.2022 року №584: про організаційно-реєстраційні заходи, про зарахування в штат Київського столичного університету імені Бориса Грінченка колишніх працівників Муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв» та Київського університету імені Бориса Грінченка, про передачу та отримання особових справ здобувачів освіти Муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв», архіву документів щодо студентського контингенту, про відкриття рахунків у Державному казначействі, виплату заробітної плати за першу половину січня місяця 2024 року, заходи щодо укладання додаткових угод, розроблення калькуляції тощо; про результати заліково-екзаменаційної сесії та підсумкової атестації магістрів; про попередні результати щорічного рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників «Лідер року-2023»; про проведення методичного марафону для наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників; про підсумки проведення зборів трудових колективів; про організацію загальноуніверситетського Дня відкритих дверей; про Кодекс корпоративної культури Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: про підписання договору про співробітництво з Київським державним художнім ліцеєм імені Т. Г. Шевченка.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.