Засідання ректорату від 12 лютого 2024 р. № 2

12 лютого 2024 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням виконуючого обов’язки ректора Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про особливості організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року в змішаному режимі; про планові акредитації освітніх програм у ІІ семестрі 2023-2024 навчального року; про затвердження Порядку створення електронних навчальних курсів, їх сертифікацію та використання у системі е-навчання Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; про показники Університету у вебометричних рейтингах; про фінансовий стан Університету (заборгованість оплати за навчання, відрахування здобувачів освіти, спеціальний фонд та його використання); про кандидатури претендентів на здобуття премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху»; про звіти проректорів Університету перед новообраною Вченою радою та загальний звіт про діяльність Університету в 2023 році; про допомогу Збройним Силам України; про підписання Договору про співробітництво між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Інститутом фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова Національної академії наук України; про підписання Договору про співпрацю між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Громадською організацією «Рада молодих юристів України».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.