Засідання ректорату від 8 квітня 2024 р. № 4

8 квітня 2024 року відбулось очне засідання ректорату під головуванням виконуючого обов’язки ректора Олександра Турунцева.

Членами ректорату було опрацьовано питання: про стан виконання рішень ректорату за березень 2024 року; про перелік показників та вагових коефіцієнтів щорічного рейтингового оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників «Лідер року - 2024»; про прийом до аспірантури Університету в 2024 році; про підсумки реалізації програм професійного розвитку педагогів «Психоемоційне відновлення керівників закладів освіти м. Києва» та «Навчання під час війни»; про висунення кандидатур на здобуття стипендії Верховної ради України для молодих учених – докторів наук; про вступну кампанію «Вступ - 2024»; про замовлення та виготовлення корпоративної університетської символіки; про підписання Договору про співпрацю між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Національним університетом «Запорізька політехніка»; про підписання Договору про співпрацю між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Центром фізичної терапії «Цандер»; про підписання Договору про співробітництво між Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та Сумським державним університетом; про нагородження Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Мацуди Кунінорі медаллю Бориса Грінченка.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.