Коршун Наталія Володимирівна

Професор кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка

Науковий ступінь, вчене звання

доктор технічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Основи операційних систем та сучасних Інтернет-технологій»

«Основи безпеки телекомунікаційних технологій»

«Компонентна база та елементи схемотехніки в системах захисту інформації»

Біографія

У 2005р. закінчила Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій за  спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку».

У 2017р. закінчила Державний університет телекомунікацій за  спеціальністю «Безпека інформаційних і комунікаційних систем».

З 2005 по 2019р. працювала на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора, декана факультету у Державному університеті телекомунікацій.

Кандидат технічних наук зі спеціальності 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі з 2014 року.

Вчене звання доцента кафедри інфокомунікацій присвоєно у 2015 році.

Доктор технічних наук зі спеціальності 05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій з 2019 року.

З вересня 2019 р. працюю в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Актуальні питання забезпечення безпеки телекомунікаційних систем та мереж