Литвин Оксана Степанівна

Декан Факультету інформаційних технологій та математики

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник

Біографія

У 1993 році закінчила з відзнакою фізико-математичних факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника за спеціальністю “Математика з додатковою спеціальністю інформатика”.

Навчалася в аспірантурі Інституту фізики напівпровідників імені В.Є.Лашкарьова Національної академії наук України. У 2001 р. захистила кандидатську дисертацію, 2007 році отримала вчене звання старшого наукового співробітника. Працювала в інституті на посадах наукового та старшого наукового співробітника.

З вересня 2013 року займала посаду доцента кафедри інформатики Київського університету імені Бориса Грінченка, з 2015 – завідувача кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін, а пізніше – комп’ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка.

З вересня 2022 року – декан Факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Автор понад 300 публікацій та навчально-методичних праць, учасник міжнародних проєктів.

Професійний і науковий інтерес

• Математичні методи в аналізі даних скануючої зондової мікроскопії.
  • Сучасні підходи до викладання математичних дисциплін в закладах вищої освіти.