Танцювальна вистава у рамках соціального проекту Київський університет імені Бориса Грінченка - киянам

27 грудня 2011 року в рамках соціального проекту «Київський університет імені Бориса Грінченка - киянам», в концертній залі нашого Університету відбулась танцювальна вистава «Поганий математик або вирішувати тобі». Мистецький проект презентувала хореографічна студія «Look Out Club» під керівництвом Ярослава Губського.
Неосяжна та вічна тема кохання, філософії життя, власного вибору знайшла своє яскраве сценічне втілення засобами цікавої трактовки, чудової пластики, органічного музичного супроводу.
В залі був аншлаг, гості вистави, незалежно від віку, на єдиному подиху сприймали цю новорічну феєрію.
По завершенні, своє захоплення та вдячність глядачі висловили бурхливими оплесками.
Браво!