19 грудня до нас приходить довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке несев наше життя світлу радість і добрі сподівання.З його приходом всі ми сподіваємось на казку, здійснення заповітних мрій, що під силу лише Святому.
Дорогі грінченківці, щиро вітаємо вас з одним із найсвітліших та найрадісніших християнських свят! Нехай Святий Миколай вселяє в нас любов і надихає на благі справи та милосердя, дарує щастя нашим сім’ям, благополуччя Україні! Зі святом!