01 березня 2014 року в столиці у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв відбувся XVIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».
Конкурс проходив за номінаціями: естрадний спів, народний спів, хореографія, інструментальний жанр, театральний жанр.
Грінченківців на фестивалі представляли солістки вокальної студії «Натхнення» (художній керівник – Машковська Наталія Вікторівна) Квач Ольга - студентка Гуманітарного інституту, Тіщенко Анастасія - студентка Інституту людини, Театральна студія сучасної п’єси (художній керівник – Шапаренко Олена Миколаївна).
Виступи учасників оцінювало авторитетне журі, у складі якого були представлені фахівці вокального, хореографічного та театрального мистецтв із різних міст України.
Ольга Квач та Анастасія Тіщенко у своїх виступах продемонстрували прекрасні вокальні дані, професійну підготовку, складність репертуару, яскравий сценічний образ та артистичну харизму.
Рішенням журі в естрадному жанрі у віковій групі «юніори» було присуджено:
- Ользі Квач – «Гран-прі» фестивалю-конкурсу;
- Анастасії Тіщенко – І премію фестивалю.
Студія сучасної п’єси нашого Університету здобула І місце у номінації «Театральний жанр» за сценічне втілення літературних мініатюр за мотивами творів Бориса Грінченка.
Почесними грамотами президента МФКМ «Джерело надій» були відзначені художні керівники «За високий професіоналізм і майстерність у підготовці талановитої молоді для участі у XVIII-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Джерело надій» - 2014 р.»
Фестиваль-конкурс «Джерело надій» став справжнім проявом таланту та духовності української молоді, патріотизму учасників та організаторів, які до початку відкриття конкурсної програми вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.