Вітаємо переможців XVIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій»!

01 березня 2014 року в столиці у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв відбувся XVIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

Конкурс проходив за номінаціями: естрадний спів, народний спів, хореографія, інструментальний жанр, театральний жанр.

Грінченківців на фестивалі представляли солістки вокальної студії «Натхнення» (художній керівник – Машковська Наталія Вікторівна) Квач Ольга - студентка Гуманітарного інституту, Тіщенко Анастасія - студентка Інституту людини, Театральна студія сучасної п’єси (художній керівник – Шапаренко Олена Миколаївна).

Виступи учасників оцінювало авторитетне журі, у складі якого були представлені фахівці вокального, хореографічного та театрального мистецтв із різних міст України.

Ольга Квач та Анастасія Тіщенко у своїх виступах продемонстрували прекрасні вокальні дані, професійну підготовку, складність репертуару, яскравий сценічний образ та артистичну харизму.

Рішенням журі в естрадному жанрі у віковій групі «юніори» було присуджено:

• Ользі Квач – «Гран-прі» фестивалю-конкурсу;
  • Анастасії Тіщенко – І премію фестивалю.

Студія сучасної п’єси нашого Університету здобула І місце у номінації «Театральний жанр» за сценічне втілення літературних мініатюр за мотивами творів Бориса Грінченка.

Почесними грамотами президента МФКМ «Джерело надій» були відзначені художні керівники «За високий професіоналізм і майстерність у підготовці талановитої молоді для участі у XVIII-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Джерело надій» - 2014 р.»

Фестиваль-конкурс «Джерело надій» став справжнім проявом таланту та духовності української молоді, патріотизму учасників та організаторів, які до початку відкриття конкурсної програми вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.