Голубнича-Шленчак Юлія Вікторівна

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософії (PhD)

Біографія

У 2014 р. закінчила навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка здобувши диплом бакалавра історії з відзнакою.

З 2014 – 2016 рр. – навчалася на магістратурі в Київському університеті імені Бориса Грінченка, здобувши диплом магістра історії за спеціалізацією «Міжнародні відносини» з відзнакою.

2016 – 2021 – навчалася в аспірантурі у Київському університеті ім. Б.Грінченка.

У травні 2021 р. закінчила навчання в аспірантурі Київського університету імені Б.Грінченка за спеціальністю 032 «Історія та археологія». Захистила дисертацію на тему «Видавнича діяльність інтернованої Армії УНР у таборах Польщі (1921 – 1924 рр.)».

2020 – 2021 рр. – викладач історії України кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ПВНЗ «Європейський університет».

2021 – 2022 р. – завідувач кафедри інформаційної, бібліотечної, архівної справи та соціально-політичних і гуманітарних дисциплін ПВНЗ «Європейський університет».

Професійний і науковий інтерес

Культурно-освітня діяльність інтернованої Армії УНР у таборах Польщі (1921–1924 рр.), видавнича діяльність української військової еміграції, історія видавничої справи, фольклористика, історія культури та мистецтва.