Лашко Михайло Васильович

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Біографія

У 2009 р. закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка здобувши диплом магістра за спеціальністю «Філологія».

З 2009 р. працював у НДЛ грінченкознавства (лаборант, згодом молодший, потім – старший науковий співробітник),

2010 – 2014 рр. – навчався в аспірантурі Київського університету ім. Бориса Грінченка за спеціальністю «Теорія та історія педагогіки».

У 2015 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Педагогічна і просвітницька діяльність Марії Грінченко».

З 2010 р. – старший науковий співробітник Музею Бориса Грінченка з моменту його заснування і до сьогодні.

Професійний і науковий інтерес

Професійний інтерес: дослідження біографії та родинного життя Бориса Грінченка; хобі – займається астрономією, фотографією та живописом.