До Міжнародного дня музеїв!

Напередодні Міжнародного дня музеїв 16 травня в Університеті відбулася театралізована екскурсія «Історії родини Грінченків».

На початку зустрічі учасники прогулялися Алеєю Просвітителів на Бульварно-Кудрявській вулиці, почули історію Кудрявця та діячів, чиє життя було пов’язано з цим районом.

Основна частина екскурсії відбувалася на базі Музею Бориса Грінченка. У центрі оповіді – діяльність Бориса, Марії та Насті Грінченків на тлі епохи та її викликів. Учасники дізналися маловідомі широкому загалу факти з життя родини: їхні стосунки, повсякдення, переживання, мрії.

Ініціатори заходу – Музей Бориса Грінченка, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту (за підтримки студентів та аспірантів Факультету Української філології, культури і мистецтва, Фахового коледжу «Універсум» та Факультету Музичного мистецтва і хореографії).

Модератори – Юлія Голубнича-Шленчак, директор Музею Бориса Грінченка, Ольга Мусіяченко, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Сценарій екскурсії розробили: Ольга Мусіяченко, Ірина Яковлева, Михайло Лашко, Юлія Голубнича-Шленчак.

Дякуємо усім за участь! До нових зустрічей на екскурсіях!

До Міжнародного дня музеїв!