Загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс «Словник Грінченка та сучасність»

27 квітня 2023 року відбувся фінал Загальноуніверситетського мовно-літературного конкурсу «Словник Грінченка та сучасність». Мета проєкту - долучення студентів та викладачів до спадщини ідейного лідера Університету.

Конкурс традиційно проходить у два етапи.

У фіналі конкурсу взяло участь чотирнадцять команд, які здобули перемогу в таких номінаціях:

• «Майстерність тематичного оповідання» - команда «Інвенція. ua» Факультету журналістики;
  • «Оригінальність презентації» - команда «ВТПбшкі» Факультету української філології, культури та мистецтва;
  • «Висока ІКТ-складова» - команда «Каламбур» Факультету романо-германської філології;
  • «Поєднання лаконічності та змістовності презентації» - команда «Королі контенту» Факультету східних мов;
  • «Лаконічність виступу» - команда «На харизмі» Факультету суспільно-гуманітарних наук;
  • «Патріотизм» - команда «Ловці слів» Факультету права і міжнародних відносин;
  • «Творець слів» - команда «Гречаники» Факультету економіки та управління;
  • «Майстерність тематичного оповідання» - команда «Арифметичні шукачі» Факультету інформаційних технологій і математики;
  • «Гумористичність виступу» - команда «Зброїці» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
  • «Взаєморозуміння команди» - команда «Перекотиполе» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти;
  • «Глибина змісту виступу» - команда «Вільні мислителі» Факультету педагогічної освіти;
  • «За творчість» - команда «Творчі кошенята» Факультету образотворчого мистецтва і дизайну;
  • «Синергія різних видів мистецтв у виступі» - команда «Незламні» Факультету музичного мистецтва і хореографії;
  • «Командний дух» - команда «Рожеві пандочки» Коледжу «Універсум».

Музей Бориса Грінченка також долучився до організації та проведення конкурсу. Директорка музею Юлія Вікторівна Голубнича-Шленчак разом із Марією Валеріївною Вижвою, заступником завідувача Навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, було розроблено завдання та відповідно підготовлено локації для участі студентів у заключному квесті «Носій слова». Цікаві завдання дали можливість юним грінченківцям не лише краще ознайомитися з біографією та творчістю Бориса Дмитровича, а й дослідити усі таємні закутки нашого чарівного Університету. Знайшовши останню локацію, наші студенти мали зробити фото. Хто зробить першим, той і мав стати переможцем даного змагання. Першими впоралися студентки факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти! Велика подяка усім організаторам та учасникам за таку неймовірно важливу ініціативу!

«Словник Грінченка та сучасність»