Літературно-краєзнавча практика для студентів Факультету української філології, культури і мистецтва

З 22 травня по 2 червня 2023 р. на базі Музею Бориса Грінченка проходила літературно-краєзнавча практика для студентів Факультету української філології, культури і мистецтва групи ФУб-1-22-4.0д.

Керівником практики від Музею була призначена молодший науковий співробітник – Ірина Вадимівна Яковлєва.

Екскурсії та семінари проводили директорка музею – Юлія Вікторівна Голубнича-Шленчак та старший науковий співробітник – Михайло Васильович Лашко.

Під час проходження практики, студенти мали можливість:

• з екскурсією відвідати родинне поховання Грінченків на Байковому кладовищі;
  • детально ознайомитися з експозицією Музею Бориса Грінченка;
  • пройти майстер-клас від співробітників Музею «Специфіка опрацювання різних видів історичних джерел, на прикладі, експонатів Музею Бориса Грінченка»;
  • відвідати лекції «Життя та творчість Бориса Грінченка крізь призму спогадів сучасників» та «Родинними стежками Грінченків»;
  • відвідати семінар-практикум «Особливості роботи екскурсовода Музею Бориса Грінченка».

Літературно-краєзнавча практика