Осінній марафон екскурсій у Музеї Бориса Грінченка

З 11 вересня по 3 листопада 2023 р. у межах навчальної дисципліни «Університетської студії: Я – студент» відбулося 88 екскурсії до Музею Бориса Грінченка для першокурсників Університету Грінченка та студентів Фахового коледжу «Універсум».

Екскурсії проводили співробітники Музею:

• Юлія Голубнича-Шленчак – директорка Музею;
  • Михайло Лашко – старший науковий співробітник Музею;
  • Ірина Яковлева – молодший науковий співробітник Музею.

Під час екскурсій наші дорогі першачки змогли ознайомитися з цікавими фактами про життя та творчість Бориса Грінченка та його родини, дізнатися про особливості епохи, в яку жив наш видатний Патрон, також обов’язковою складовою було знайомство з історією заснування нашого Університету.

«Родзинкою» екскурсійного сезону стало те, що до їх проведення долучилися студентки другого курсу ОП «Українська мова і література» (група УМЛб-1-22-4.0д). Під керівництвом наукових співробітників Музею та викладачів кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства студентки провели 14 із 88 запланованих екскурсій, розпочали ж підготовку до осіннього марафону екскурсій ще влітку, під час літературно-краєзнавчої практики.

Наразі креативні екскурсії від наших філологинь відвідало студентство факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, факультету інформаційних технологій та математики, факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, факультету образотворчого мистецтва і дизайну, факультету економіки та управління, факультету права та міжнародних відносин. Надзвичайно позитивні відгуки першокурсників, велика кількість запитань і обговорень свідчать про безумовний успіх ознайомлення з Музеєм Бориса Грінченка у невимушеній атмосфері спілкування з ровесниками. Самі ж екскурсоводи-практиканти відзначають цінність набутого досвіду комунікації з публікою та, звісно, поглибленого знайомства з життєвим шляхом видатної особистості Бориса Грінченка.

Осінній марафон екскурсій