Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

06 травня 2024 року, в день 114-х роковин смерті Бориса Грінченка, студенти та співробітники Київського столичного університету імені Бориса Грінченка зібралися, щоб вшанувати пам’ять видатного українця, головним змістом і сенсом життя котрого стала боротьба за формування української нації, становлення Самостійної Української Держави.

Меморіальний захід традиційно розпочався з покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку. Виконуючий обов’язки ректора Олександр Турунцев, звертаючись до присутніх, зазначив: «На пам’ятнику написано: «Україна. В цьому слові для мене все». Мені дуже приємно, що ми наслідуємо ідеї, втілюємо у життя те, що заповідав Борис Дмитрович Грінченко. Ми будемо завжди пам’ятати цю визначну постать».

Для здобувачів освіти колективом Музею Бориса Грінченка спільно з заступницею декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Ольгою Мусіяченко, нашими аспірантами та студентами було організовано та проведено тематичну екскурсію «Гортаючи останні сторінки життя Бориса Грінченка: спогади його друзів та соратників у рефлексії сьогодення», під час якої відвідувачі могли ознайомитися зі цікавими епізодами, фактами, спогадами друзів та колег про останні роки життя та плідної праці Бориса Грінченка.

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка