Подорож до міста Львів

03-05 червня 2017 року відбулася подорож до міста Львів, яку організувала Первинна профспілкова організація Університету Грінченка разом з профбюро Інституту мистецтв. В екскурсії взяли участь співробітники Інституту мистецтв.

З великим задоволенням екскурсанти відвідали Золочівський замок, Підгорецький палац (поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св. Петра та Павла в Римі), Олеський замок (зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель), церкву Параскеви П’ятниці (13 ст.), Старий Ринок, костел св. Казимира. Завітали до костелу «Ельжбети» та піднялися на оглядовий майданчик на даху собору, а також відвідали собор св. Юра – перлину українського бароко – історія якого починається з 13ст. Не менш цікавою була екскурсія «ПИВНА ГАЛЬБА ЛЬВОВА». Львів – найстаріший центр пивоваріння в Україні. Пиво і пивовари стали невід’ємною частиною культури Львова. Також цікавою була екскурсія «ЛЬВІВСЬКА КАВА - ВІД ТУРЕЦЬКОЇ КОНТРИБУЦІЇ ДО БАТЯРСЬКОЇ ТРАДИЦІЇ».

За три дні подорожі співробітники Інституту мистецтв познайомились з найкращими пам’ятками чудового міста Львів.

Подорож до міста Львів