Корпоративна поїздка до м. Яремче

30-31 березня 2024 року
м. Яремче

За підтримки первинної профспілкової організації Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, в рамках туру вихідного дня, 30-31 березня 2024 року команда Студентського офісу № 2 та колеги з інших підрозділів університету здійснили корпоративну поїздку до м. Яремче.

Перший день корпоративного дозвілля запам’ятався екотуром на джипах гірськими маршрутами, відвідуванням чанів з джерельною водою на фоні мальовничої природи та візитом до приватного музею «Феєрія Карпатського духу» у м. Ворохта, де усі поринули у захоплюючу аутентичну історію, просочену атмосферою мавок, мольфарів та чугайстрів.

Другий день подорожі було спрямовано на природну красу водоспадів. Наші колеги відвідали мальовничі водоспади Гук Женецький і Нарінецький водоспад, що знаходяться неподалік від села Микуличин та водоспад Пробій у місті Яремче. Також дружнім колективом завітали до вольєрного господарства у місті Яремче, головною особливістю якого є створення для тварин природних умов їхнього існування.

Корпоративна поїздка до м. Яремче