Засідання Робочої групи із забезпечення виконання Гендерного плану Університету

Засідання Робочої групи із забезпечення виконання Гендерного плану Університету28 травня 2026 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

 

 

28 травня 2026 року у НК № 1 (вул. Левка Лук'яненка, 13Б, 5-й поверх, зала коворкінгу бібліотеки) на черговому засіданні Робочої групи із забезпечення реалізації Гендерного плану Університету обговорювалися проміжні результати роботи за перше півріччя 2026 року. Алла Шлапак, проректорка з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку, уповноважена з гендерних питань, звернула увагу колежанок і колег на те, що систематизація пропозицій до нової редакції Колективного договору між роботодавцем та трудовим колективом Київського столичного університету імені Бориса Грінченка потребує проведення стратегічної сесії 2-го рівня.

Було прийнято рішення формувати склад учасників стратегічної сесії 2-го рівня на добровільній основі з-поміж тих, хто брав участь у заходах на початку травня. Також у червні координаторка робочої групи Ксенія Гнатовська проведе консультації щодо порядку оновлення освітніх програм з позиції гендерно чутливого підходу для викладачок і викладачів за запитами факультетів.

Приємним завершенням зустрічі стала одноголосна підтримка ініціативи студентки факультету образотворчого мистецтва і дизайну Марії Зубкової щодо озвучення фільму «On the Basis of Sex» українською мовою в рамках Ідея ХАБу "PRO ГЕНДЕР".

Ціль 05. Гендерна рівність

Засідання Робочої групи із забезпечення вик...