28 травня 2026 року
28 травня 2026 року у НК № 1 (вул. Левка Лук'яненка, 13Б, 5-й поверх, зала коворкінгу бібліотеки) на черговому засіданні Робочої групи із забезпечення реалізації Гендерного плану Університету обговорювалися проміжні результати роботи за перше півріччя 2026 року. Алла Шлапак, проректорка з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку, уповноважена з гендерних питань, звернула увагу колежанок і колег на те, що систематизація пропозицій до нової редакції Колективного договору між роботодавцем та трудовим колективом Київського столичного університету імені Бориса Грінченка потребує проведення стратегічної сесії 2-го рівня.
Було прийнято рішення формувати склад учасників стратегічної сесії 2-го рівня на добровільній основі з-поміж тих, хто брав участь у заходах на початку травня. Також у червні координаторка робочої групи Ксенія Гнатовська проведе консультації щодо порядку оновлення освітніх програм з позиції гендерно чутливого підходу для викладачок і викладачів за запитами факультетів.
Приємним завершенням зустрічі стала одноголосна підтримка ініціативи студентки факультету образотворчого мистецтва і дизайну Марії Зубкової щодо озвучення фільму «On the Basis of Sex» українською мовою в рамках Ідея ХАБу "PRO ГЕНДЕР".














Безбар’єрність




