Анонси від Європейської асоціації університетів (ЄАУ)

Оскільки новий навчальний рік розпочинається за особливих обставин, ЄАУ із задоволенням пропонує низку онлайн заходів та вебінарів з цілої низки тем, що мають велике значення для сектору університетської освіти. Незважаючи на необхідність працювати у формі онлайн-сесій та вебінарів, Асоціація прагне запропонувати різноманітну та цікаву програму заходів протягом найближчих місяців.

Форум з питань фінансування ЄАУ (21-22 вересня) присвячено гострому питанню фінансово-економічного впливу кризи Covid-19 на університетський сектор. Цей флагманський захід пропонує сесії, зарезервовані лише для членів ЄС 21 вересня, тоді як усі бажаючі зможуть взяти участь 22 вересня. Участь безкоштовна.

Також ЄАУ проводитиме серію із 7 веб-семінарів з 29 вересня по 1 грудня, висвітлюючи актуальні питання розвитку Болонського процесу. Шість із семи вебінарів відкриті для всіх бажаючих безкоштовно. Підсумковий веб-семінар призначений лише для членів ЄАУ. Під час наступної зустрічі міністрів освіти держав, що підписали Болонську декларацію, яка відбудеться в Римі в листопаді ц.р., буде розглянуто теми, тісно пов’язані з поточною політикою управління та впроваджуваною практикою університетів.

12-13 листопада в мережі Інтернет відбудеться Європейський форум із забезпечення якості 2020 року під назвою «Гнучка вища освіта: наслідки для забезпечення якості». Він буде поєднувати сесії щодо європейської політики та тенденцій, досліджень та практичних прикладів, пов’язаних з темою Форуму, та загальніше про сучасні події в галузі забезпечення якості.

Розширений перелік веб-семінарів та онлайн заходів - нижче.

EUA Leadership Roundtable

Europe’s Universities 2030: towards EUA’s vision for the future

Upon invitation - Rectors and presidents of EUA member organisations only

21-22/09