2015 рік

2014 рік

фото 27

13 травня 2014 року в читальному залі Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С.Пушкіна (просп. Оболонській 16) відбулось сумісне засідання кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інститутуна та Циклової комісії з педагогічної освіти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка тему: «Формула успіху педагога"

Організатори: кафедра теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту, Циклова комісія з педагогічної освіти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка та Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С.Пушкіна.

14 травня 2014 року відбувся круглий стіл в рамках тижня науки на тему "Основи перекладацької майстерності".

На заході були представлені та обговорені результати наукових досліджень не лише студентів напряму підготовки "Переклад", але і студентів "Філології англійської", зокрема магістрантів.

фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

14 травня 2014 року відбувся відкритий захід кафедри романо-германських і східних мов «Діалог європейських культур: знайомство з країнами, мови яких ми вивчаємо»

І. Французька філологія

• Гімн до французького підручника «Без кордонів» у виконанні студентів першого курсу. Керівник – старший викладач Тализіна-Цайтц В.В.
  • Французький вернісаж, який підготували наші студенти-першокурсники! Керінвик – Ананьєва Л.В., к.п.н., доц.
  • Калейдоскоп німецьких пісень, виконують студентки 4 курсу Мотузинська Марія (пісня «Хто я») та студентка 2 курсу Іващенко Оксана (пісня «Я кохаю тебе»).
  • Презентація «Культурне життя Німеччини».Керінвик  старший викладач Ільчук О.А.
  • Презентаця «Культурні традиції міста Сан Ремо» італійською мовою. Виступили  студентки 3 курсу Гольцева Марія  та Костюк Руслана.
  • Пісня «Perdimenticare» («Пер діментікаре»/ («Щоб забути»), групи  ZeroAssoluto (Дзеро Ассолюто).

фото 5  фото 6

ІІ. Німецька філологія.

Керівники: старший викладач Порошина В.Д.

фото 7  фото 8

ІІІ. Італійська філологія.

Керівник –Коновал О.В., викладач

фото 9  фото 10

Керівник – Деревінська А.О., викладач

фото 11

14 травня 2014 року відбулася Студентська науково-практична конференція «Бібліотека в цифровому форматі»

фото 12  фото 13  фото 18

З доповідями на конференції виступили студенти Гуманітарного інституту та Університетського коледжу

фото 14  фото 15  фото 16  фото 17

фото 1915 травня 2014 рокувідбулося відкриття СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ СТУДІЇ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ «Я-ЕФЕКТИВНИЙ».

Організатори: завідувач кафедри теорії та історії педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Н.М. Чернуха, доктор педагогічних наук, професор В.І. Тернопільська, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки В.Г. Муромець; викладачі кафедри теорії та історії педагогіки Л.Ю. Ворначева, С.М. Процька

На заході були присутні: заступник директора Гуманітарного інституту з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент А.Л. Стеблецький; студенти ОКР «Бакалавр» Гуманітарного інституту та Інституту Суспільства.

Вітальне слово (академік НАПН України, д. пед. н., професор М.Б.Євтух, академік-секретар відділення вищої освіти НАПН України).

Виступи-дискусії:

-       д.пед.н., професора О.В.Малихіна на тему: "Ієрархія компетентностей сучасного педагога"

-       д. пед. н., доцента, завідувача кафедри німецької мови та літератури КПІ ДВНЗ «Криворізький національний університет» В.А.Гаманюк, на тему: "Стандартизація змісту іншомовної підготовки в Україні в контексті інтеграції у загальноєвропейський освітній простір"

-       к. пед. н., доц., докторанта Інституту вищої освіти НАПН України Н.О.Терентьєвої на тему: "Реалізація компетентнісного підходу в розробці навчальних програм"

Організатори: завідувач кафедри теорії та історії педагогіки, д.п.н., професор Н.М.Чернуха, д.п.н., професор О.В. Малихін, к.і.н., доцент О.В.Мельниченко, к.п.н., доцент Н.О.Терентьєва, к.п.н., доцент Я.С.Фруктова, к.п.н., доцент кафедри В.Г.Муромець, ст. викладач кафедри І.В.Леонтьєва,викладачі кафедри Л.Ю.Ворначева, С.М.Процька, лаборанти кафедри Ю.О.Козловська, А.О.Талпа

фото 23  фото 24  фото 25  фото 26

15 травня 2014 року відбулась звітна науково-практична конференція студентських та молодіжних робіт присвячена Фестивалю науки.

Організатори: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Н.М. Чернуха; доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та історії педагогіки Л.Б. Паламарчук; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Я.С. Фруктова; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Н.О. Терентьєва; ст.викладач кафедри теорії та історії педагогіки І.В. Леонтьєва; викладачі кафедри теорії та історії педагогіки Л.Ю. Ворначева, С.М. Процька

фото 20  фото 21  фото 22

На заході були присутні: заступник директора Гуманітарного інституту з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент А.Л. Стеблецький; доктор педагогічних наук, професор О.В. Малихін; студенти ОКР «Бакалавр» та ОКР «Магістр» Гуманітарного інституту, вчитель-методист А.Г. Пірог та учні спеціалізованої гімназії №267 м. Києва.