Громадський бюджет міста Києва. Проєкт №863 «Дійсна наука для Києва», 2021

Проведені заходи

Лекція «Атмосфера Землі – вихори різних масштабів». Доповідач: Денис Пішняк,  кандидат географічних наук, завідувач відділом фізики атмосфери та геокосмосу Національного антарктичного наукового центру МОН України.

Лекція «Неперервність на кухні або Млинці та Чернівці». Доповідач: Карлова Олена, доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Лекція «Вакцинація проти Ковід-19: що слід знати перед тим, як дати згоду, і як зберегти спокій». Доповідач: Василь Носа, лікар-хірург, флеболог, дерматолог, нутріціолог, спеціаліст із превентивної та anti-age медицини.

Лекція «Банки та склянки: чим займається фінансова математика». Доповідач: Георгій Шевченко, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Лекція «Відкриті таємниці: криптографія». Доповідач: Євгенія Кочубінська, кандидат фізико-математичних наук, доцент Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Лекція «Про що розповідає археозоологія?». Доповідач: Євгенія Яніш, кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена Національної академії наук України.

Лекція «Тканинна інженерія: штучні органи і кінцівки»Доповідач: Біжан Шаропов, кандидат біологічних наук, науковий співробітник Інституту фізіології імені Богомольця НАН України.

Лекція «Ядерні сили. Екзотичні та гіпер-ядра». Доповідач: Юрій Степаненко, кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Інституту ядерних досліджень НАН України.

Лекція «Чому ракові клітини зливаються і до чого тут математика?». Доповідач: Дарія Мірошниченко, кандидат біологічних наук, постдокторантка Центру раку і науково-дослідного інституту ім. Лі Моффіта, Тампа, Флорида, США.