Загальна тема дослідження: «Освітологічні засади забезпечення якості освіти в університеті»

• Сисоєва Світлана Олександрівна: «Методологія оцінювання якості освіти в умовах університету».
  • Проценко Олена Борисівна: «Професійна підготовка викладача вищої школи на засадах акмеології».
  • Бульвінська Оксана Іванівна: «Професійний розвиток науково-педагогічних працівників як засіб забезпечення якості вищої освіти».
  • Тригуб Ілона Іванівна: «Технології експертної діяльності із забезпечення якості вищої освіти».
  • Грищук Юлія Володимирівна: «Європейський досвід забезпечення якості вищої освіти».
  • Ошуркевич Наталія Олексіївна: «Профорієнтація учнівської молоді як засіб підвищення якості вищої освіти».

Обгрунтування, концепція та комплексна програма дослідження на 2016-2020 рр.

Звіт НДЛ освітології