Конкурс на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Сілезькому університеті (Польща) для студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету

Поділитися

Кінцевий термін подачі документів: 12 листопада 2021 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальності «Мистецтво» та «Дошкільна та початкова освіта»!

Сілезький університет (Польща) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (лютий-червень 2022 року). Кількість місць -1.

Програма обміну включає:

 • безкоштовне навчання за спеціальністю «Мистецтво» та «Дошкільна та початкова освіта»;
 • щомісячна стипендія у розмірі 800 Євро;
 • покриття дорожніх витрат у розмірі 275 Євро.

Детальна інформація про Сілезький університет.

Вимоги до претендентів:

 • Бути студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.
 • Володіти англійською мовою на рівні В2.
 • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
 • Брати активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно до 12.00 12 листопада 2021 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205) такі документи (у паперовому та електронному форматі):

 1. Копію закордонного паспорта (перша сторінка).
 2. Мотиваційний лист українською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
 3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.
 4. Витяг із заліково-екзаменаційної сесії за попередній рік навчання, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.
 5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.
 6. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача англійської мови, а також поставити печатку в інституті/на факультеті.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

 
Створено: 27/10/2021 13:45