Фольклорно – етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща»

Дата: з 11 по 20 січня 2022 року
Формат: онлайн

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка!

Запрошуємо стати учасником фольклорно – етнографічного фестивалю «Від Різдва до Водохреща», який буде проходити з 11 січня до 20 січня 2022 року. Фестиваль проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори»  дистанційно і безоплатно за номінаціями:

1. Вокальне мистецтво (академічний, народний, естрадний вокал). Учасники номінації готують один довільний конкурсний твір (колядки, щедрівки, вертеп, фольклорно-етнографічні номери) загальною тривалістю до 3,5 хв.
  2. Інструментальне виконавство (фортепіано, струнно – смичкові інструменти, народні інструменти, духові та ударні інструменти тощо),(солісти, дуети, ансамблі), творча інтерпретація інструментальної мініатюри. Учасники номінації «Інструментальне виконавство» готують один довільний твір (колядки, щедрівки, вертеп, фольклорно-етнографічні номери) загальною тривалістю до 3,5 хв.
  3. Театральне мистецтво (колядки, щедрівки, вертеп, фольклорно-етнографічні номери тощо). Учасники готують один довільний номер загальною тривалістю до 4 хв.

Порядок проведення фольклорно – етнографічного фестивалю:

1. Учасники фольклорно – етнографічного фестивалю надсилають заявку та прикріплюють відео-ролик своїх виступів, заповнюючи гугл-форму до 17 січня 2022 року 15.00.
  2. У зв’язку з епідемічними обмеженнями 2022 року допускаються відеозаписи, створені в домашніх умовах.
  3. У кожній номінації створюється журі з числа провідних фахівців Університету. Журі фольклорно – етнографічного фестивалю переглядає/прослуховує всі виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації. Рішення журі оформлюється протоколом, є остаточним і обговоренню не підлягає. Журі має право не визначати переможців у деяких номінаціях, розподіляти нагороди між учасниками, присуджувати особливі відзнаки, нагороджувати спеціальними дипломами.
  4. Журі оцінює виступ колективів за наступними критеріями:
    • автентичність;
    • рівень виконавської майстерності;
    • атрибутика, костюми;
    • самобутність.
  5. Колядки і щедрівки виконуються a-capella, допускається супровід музичними інструментами (баян, скрипка, сопілка тощо),  виконання творів під фонограму.
  6. Допускається участь у конкурсі сімейних ансамблів або колективів, колективів кафедр, студентських груп або інших творчих об’єднань.
  7. Усі вокальні, інструментальні номери виконуються напам’ять.
  8. Критерії оцінювання поданих виступів розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.
  9. Конкурсанти нагороджуватимуться Дипломами учасника, а переможці в номінаціях – дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.

Оргкомітет фестивалю

Створено: 13/01/2022 14:48