Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

Дата: 01 листопада 2023 року
Час: 15:00-17:00
Форма проведення: онлайн – на платформі Zoom.

1. Відзначення членів Наукового товариства Університету грамотами та подяками.
  2. Звіт за 2022-2023 н.р. Ольги Мусіяченко, голови Наукового товариства Університету Грінченка.
  3. Представлення кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Університету: Анастасії Котелевець, голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, аспірантки IV року навчання освітньо-наукової програми «Соціальна робота»; Марини Науменко, голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти, аспірантки І року навчання освітньо-наукової програми «Дошкільна освіта».
  4. Про обрання членів лічильної комісії.
  5. Про обрання таємним голосуванням голови Наукового товариства Університету.
  6. Про обрання таємним голосуванням заступника голови Наукового товариства Університету.
  7. Про призначення секретаря Наукового товариства Університету.
  8. Різне.

Створено: 26/10/2023 09:54