Конкурс на отримання стипендії в Університеті Тойо (Японія)

Дата проведення: з 01 вересня 2023 року по 31 січня 2024 року
Реєстрація до: 12:00 06 березня 2023 року
Контактна особа: Москальов Дмитро Петрович, завідувач кафедри східної культури і літератури Факультету східних мов вул. Левка Лук’яненка, 13-Б, к. 316, тел.: +38 096 368 17 21, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні студенти Університету Грінченка!

Університет Тойо (Японія) у рамках програми академічної мобільності пропонує семестрову програму обміну. Навчання у рамках програми розпочнеться в осінньому семестрі 2023-2024 н.р., з 01 вересня 2023 року.

Програма зі стипендією (1 місце) включає:

• безкоштовне навчання за спеціальністю «Японська мова» протягом семестру (вересень 2023 – 31 січня 2024);
  • щомісячна стипендія у розмірі 40 тис. йен;
  • проживання у гуртожитку Університету та дворазове харчування;
  • покриття дорожніх витрат (авіа переліт у дві сторони, трансфер до Університету).

Детальна інформація про програму стажування

Вимоги до претендентів:

• Бути студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка на момент участі у програмі.
  • Проходження тесту на володіння японською мовою на рівні В1.
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення або творчі досягнення.
  • Брати активну участь у житті Університету Грінченка.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 06 березня 2023 р. зареєструватися та подати до Факультету східних мов  такі документи в електронному вигляді:

1. Ксерокопію закордонного паспорта (перша сторінка).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.
  4. Витяг українською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній рік навчання, завірений у студентському офісі факультету.
  5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

02 27 Toyo

Створено: 28/02/2023 09:50