Подання статей до електронного наукового фахового видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

Кінцевий термін прийому рукописів: 13 жовтня 2023 року
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

 

openedu

Шановні науковці!

Електронне наукове фахове видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (категорія “Б”) запрошує до подання рукописів до 15 (2) випуску. Рукописи приймаються англійською та українською мовами до 13 жовтня 2023 року.

«Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» спеціалізується на тематиці “ІКТ в освіті”, сприяє поширенню інновацій у цифровій педагогіці. Публікації індексуються наукометричними та реферативними базами даних (Google Scholar, InfoBase IndexEuropean Reference Index for the Humanities and the Social SciencesWorldCatOpenAIRE,Crossref, ERIH PLUS та ін.), а також усі файли періодично архівуються та зберігаються у Національній бібліотеці України імені І.В. Вернадського, Київ, Україна.

Подання обсягом від 16 до 40 тис. символів, що відповідають тематиці журналу, приймаються через онлайн систему видання. Детальніше з вимогами до оформлення подання можна ознайомитись за посиланням. Після подання статті автор отримує автоматичного листа з повідомленням, що стаття надійшла до редакції. При виникненні питань стосовно реєстрації, рецензування, редагування рукопису, автор може звертатися на електронну адресу журналу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вас серед авторів нового випуску електронного наукового фахового видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»!

 

 
Створено: 21/08/2023 14:49