Конкурс на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Польща)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 24 листопада 2023 р.
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207; тел.: (044) 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги студентів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Університету Грінченка

освітніх програм «Логопедія» та «Втручання при аутизмі»

Logo UG en

Академія спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Польща) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ пропонує стипендіальну семестрову програму обміну в другому семестрі 2023-2024 н.р (19.02.2024-30.06.2024).

Кількість місць: 2.

Програма обміну включає:

 • безкоштовне навчання за спеціальністю;
 • щомісячна стипендія у розмірі 850 Євро.

Детальна інформація про університет за посиланням

Вимоги до претендентів:

 • бути студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка;
 • володіти польською  мовою на рівні В1 або англійською мовою на рівні В2;
 • мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення;
 • брати активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно до 12.00 24 листопада 2023 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти такі документи в електронному форматі:

Для студентів:

 1. копію закордонного паспорта (перша сторінка);
 2. мотиваційний лист українською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
 3. рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри;
 4. витяг із заліково-екзаменаційної сесії (замовляється у студентському офісі) за попередній та поточний рік навчання із вказаним середнім балом за навчання, завірений у студентському офісі факультету;
 5. документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету;
 6. сертифікат про рівень володіння польською/англійською мовою не нижче рівня В1/В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача іноземної мови, а також поставити печатку на факультеті.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

 
Створено: 14/11/2023 13:57