Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Фоджа (Італія)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 12 квітня 2024 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207, тел.: (044) 272 18 62 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

спеціальності «Філологія (італійська)»!

foggia

 

Шановні студенти Університету Грінченка, відкривається конкурс для здобуття стипендій на навчання в Університеті Фоджа (Італія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+.

Детальна інформація про Університет Фоджа за посиланням.

Навчання заплановано на 1 семестр 2024/2025 навчального року (вересень-січень).

Повну стипендію (850 євро/ на місяць та 275 євро на дорогу) для навчання в Університеті Фоджа можуть отримати студенти, які відповідають наступним вимогам та пройдуть конкурсний відбір:

  1. Є студенткою Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
  2. Володіє італійською мовою не нижче рівня B2.
  3. Має високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  4. Бере активну участь у житті Університету Грінченка.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 12 квітня 2024 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі документи в електронному вигляді:

  1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).
  2. Мотиваційний лист з особистим підписом апліканта італійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  3. Рекомендаційний лист від одного із викладачів випускової кафедри українською мовою, завірений підписом завідувача кафедри.
  4. Витяг із заліково-екзаменаційної сесії за навчальний рік із вказаним середнім балом, завірений у студентському офісі.
  5. Сертифікат про підтвердження знання італійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача іноземної мови, а також поставити печатку на факультеті.
  6. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

 
Створено: 14/03/2024 09:39