Конкурс на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія)

Кінцевий термін подачі документів: 01 листопада 2021 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальності «Соціальна робота»!

Університет Острава (Чехія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (лютий-квітень 2022 року). Кількість місць -5.

Програма обміну включає:

• безкоштовне навчання за спеціальністю «Соціальна робота»;
  • щомісячна стипендія у розмірі 800 Євро;
  • покриття дорожніх витрат у розмірі 275 Євро.

Детальна інформація про Університет Острава у додатку

Вимоги до претендентів:

• Бути студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Володіти англійською мовою на рівні В2.
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  • Брати активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно до 12.00 01 листопада 2021 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205) такі документи (у паперовому та електронному форматі):

1. Копію закордонного паспорта (перша сторінка).
  2. Мотиваційний лист українською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.
  4. Витяг із заліково-екзаменаційної сесії за попередній рік навчання, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.
  5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.
  6. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача англійської мови, а також поставити печатку в інституті/на факультеті.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Створено: 19/10/2021 11:02