Відкриття музейної експозиції історії будівлі по вул. Воровського, 18/2

DSCN50617 грудня 2012 р.
вул. Воровського 18/2

7 грудня відбулося відкриття музейної експозиції історії будівлі по вул. Воровського, 18/2, яка була споруджена у 1901 році (на колишній вулиці Бульварно-Кудрявській) на кошти відомого українського мецената Николи Артемовича Терещенка.
Будівля має багату освітню історію. Тут свого часу діяли різні освітні установи: Жіноча торговельна школа імені Пелагеї Терещенко, Кооперативний технікум, середня школа №24, Київський інститут удосконалення вчителів, Шевченківський районний відділ народної освіти м.Києва, наукова лабораторія початкового навчання Інституту педагогіки НАПН України. З 2008 року тут розмістився ректорат Київського університету імені Бориса Грінченка.
Церемонію відкриття розпочав ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев’юк.
В урочистостях взяли участь проректори, директори інститутів/коледжу, студентський актив Університету та почесні гості:
Савченко Олександра Яківна, радник Президента НАПН України, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;
Волков Олег Ігорович, професор, член-кореспондент НАПН України, член виконавчого комітету Національного олімпійського комітету, колишній ректор Київського національного університету технологій та дизайну, випускник середньої школи №24 1960 року;
Малаков Дмитро Васильович, старший науковий співробітник музею історії міста Києва, відомий києвознавець, випускник середньої школи №24 1955 року;
Єремеєв Ігор Семенович, професор Київського університету управління і підприємництва, доктор технічних наук, випускник середньої школи №24 1949 року.
Також на церемонію відкриття завітали випускники середньої школи №24 різних років – Шестак Віталій Йосипович та Сапсай Юрій Миколайович, які передали цінні матеріали до музейної експозиції.
Першу екскурсію по музею провела завідувач НДЛ грінченкознавства, кандидат педагогічних наук Мовчун Антоніна Іванівна, яка доклала чимало зусиль для створення музейної експозиції.