24 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
24 жовтня 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Міжнародний форум «Комунікаційні виклики України в контексті східноєвропейських зв’язків».
Про перспективи і виклики комунікації України в контексті сучасної східноєвропейської політики говорили відомі спікери і знані експерти з багатьох країн світу, зокрема:
Семен Глузман (Україна), колишній дисидент і політв’язень, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини;
Світлана Фоменко (Україна), заступник міністра культури з питань євроінтеграції (2014-2015 рр.);
Павло Юрковський (Білорусь), консул Республіки Білорусь у Бельгії й Туреччині;
Дмитро Золотухін (Україна), радник міністра інформаційної політики України;
Ігор Матюпатенко (Росія), незалежний тележурналіст, працював на російських телеканалах «ТВЦ», «Первый канал»;
Віктор Андрусів (Україна), заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації;
Батагьоз Ісаєва (Казахстан), блогер і громадський діяч;
Сергій Нестеренко (Україна), консультант з інформаційно-психологічної безпеки, шеф-редактор інтернет-журналу «Безпека і Закон»;
Анастасія Гайдукевич (Україна), аналітик ГО «Агенція іміджу України»;
Михайло Канафоцький (Україна), незалежний експерт, керівник проектів ГО «Центр розвитку суспільства».
Модератор зустрічі – Олександр Курбан, канд. наук із соціал. комун., доцент кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Університету Грінченка. З привітальним словом до учасників форуму звернувся ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк.
Загальне резюме:
- Україні варто ретельно вивчати досвід країн Східної Європи, які входять в ЄС, щодо формування їхньої комунікаційної політики.
- В умовах нестабільної міжнародної ситуації українському суспільству треба об’єднатися навколо глобальних демократичних цінностей.
- Необхідно розробляти інструментарій та готувати фахівців у сфері інформаційної безпеки, здатних вирішувати оперативні та стратегічні завдання в умовах гібридної та інформаційно-психологічної війни.
На Міжнародному форумі викладачі кафедри реклами та зв’язків з громадськістю презентували Міжнародну сертифікатну програму з підготовки фахівців у галузі інформаційної і комунікаційної безпеки. Усіх, хто бажає отримати профільні знання та навички, а також фахівців-практиків, які готові поділитися своїми знаннями в цій галузі, запрошуємо до участі у програмі.