«День без дверей» в Університеті Грінченка

«День без дверей» в Університеті Грінченка13 травня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

13 травня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся «День без дверей», де абітурієнти мали змогу поспілкуватися з працівниками, студентами та випускниками у невимушеній атмосфері. Захід відвідали одинадцятикласники шкіл міста Києва та Київської області.

На гостей чекали смаколики, талісмани на ЗНО, вікторина з корпоративними подарунками та екскурсія найцікавішими місцями корпусу №1. Також працівники університету надали старшокласникам детальну консультацію щодо вступу у 2017 році, наголосивши на Квоті-3 та Новій освітній стратегії, а яскраві відео-презентації дозволили відчути по-справжньому родинну і теплу атмосферу, яка панує в нашому ВНЗ.

Щирі посмішки, позитивний настрій та вогник в очах абітурієнтів – це те, що кожного дня мотивує нас працювати краще саме в Університеті Грінченка!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Лінкова О.О.

«День без дверей» в Університеті Грінченка