Відзначення Дня Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора України23 серпня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Сьогодні, 23 серпня 2017 року в день, коли Україна відзначає День Державного Прапора, в корпусах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія підняття прапора – одного з трьох символів суверенітету держави. Почесне право підняти Державний Прапор надали студентам Університету.

Наш Прапор супроводжує усі значущі події, які відбуваються у нашій Державі. Він гордо піднімається до небес, представляючи нашу країну на міжнародній арені. Він відкриває нові горизонти нашим дітям, студентам, молоді. Він веде за собою, уособлюючи споконвічне прагнення українського народу до миру і праці, на шляху розбудови рідної держави.

Для кожного українця Державний Прапор є символом національної єдності, честі і гідності, глибинних традицій державотворення. Сьогодні наш Прапор став для нас ще більше духовно наповненим. Разом із ним ми ідемо крізь драматичні сторінки одного з найбільших для України історичних випробувань.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Автор: Т.О. Даценко

Відзначення Дня Державного Прапора України