08 листопада 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
8 листопада 2017 року в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми Еразмус+ в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшов День переможців та виконавців проектів Розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) Програми ЄС Еразмус+: як управляти та реалізовувати проекти.
Участь у відкритті заходу взяли: Хюг Мінгареллі, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України; Джулія Моро, департамент CBHE програми Еразмус+, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель, Бельгія); Віктор Огнев’юк, ректор, Київський університет імені Бориса Грінченка; Світлана Шитікова, директор, Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Іспанія, Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти в м. Києві.
Проекти зосереджені на модернізації освітніх програм у сфері агропромисловості, логістики, екології, менеджменту та технологій, біоінженерії, а також на забезпеченні якості вищої освіти, запровадженні сучасних методів навчання і викладання, розвитку співпраці університетів з бізнесом та державою, створення інноваційних центрів тощо на основі обміну досвідом з країнами членами і партнерами програми Еразмус+.
Уперше в історії Програми Темпус та Еразмус+ до фінансування було рекомендовано проект, у якому український університет – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, виступає як грантоотримувач і координатор проекту.
Щиро вдячні представництву ЄС в Україні, Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури і Національному Еразмсу+ офісу в Україні за надані можливості для всіх науковців підвищувати рівень своєї кваліфікації, беручи участь у міжнародних програмах академічної мобільності та за фінансову підтримку у розвитку наукового потенціалу вищої освіти.
Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти