20 вересня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
20 вересня 2018 року, у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Громадською організацією "Платформа інноваційного партнерства" та Університетом Грінченка відбулась відкрита зустріч-семінар «Життя як СТАРТАП: Для чого? Коли? Де?». На зустрічі були присутні студенти та співробітники, які мають бажання втілювати власні ідеї стартапів у життя та змінювати світ.
Захід розпочала Валерія Голерова – менеджер з міжнародного партнерства мережі академічних бізнес-інкубаторів Yep! Під час доповіді слухачі дізнались про основні аспекти функціонування бізнес-інкубаторів для молоді; що таке стартап та хто такі стартапери; що потрібно робити, щоб заснувати стартап в Україні та де шукати підтримки. Спікер звернула увагу на те, що кожний стартап має пройти певні етапи розвитку, а саме: «інкубація», «акселерація», «bridge», «експертиза». Також, всіх студентів було запрошено на навчання у підприємницький клуб Yep!, який відкрито на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. В клубі відбуватимуться зустрічі з локальними підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, тематичні перегляди фільмів та відео-лекцій. Місія клубу – розвиток підприємницької культури та мислення у студентів, стимулювання стартап руху серед молоді та зародження тренду на створення стартапів в університетах.
Головний спікер заходу, Денис Зернишкін (серійний підприємець, Founder & CEO одного з найуспішніших українських стартапів Gravitec.net) натхненно та із запалом розповідав присутнім про особливості запуску стартапів в Україні; необхідні навички молодої людини для реалізації амбітних проектів; як працювати у команді; визначати потенційний об’єм ринка де планує працювати стартап; аналізувати конкурентів, які вже працюють та визначати свої конкуренті переваги перед ними.
Наприкінці заходу студенти активно долучились до обговорення, ставили багато цікавих питань та бажали продовжувати плідне спілкування.
Презентаційні матеріали В. Голерова
Презентаційні матеріали Д. Зернишкін
Матеріали надано НДЛ інформатизації освіти