Університет Грінченка на Дні кар’єри

26 лютого 2020 року
м. Фастів

26 лютого 2020 року Університет Грінченка взяв участь у Дні кар’єри, який був організований Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості (м. Фастів). На захід було запрошено учнів 8-11 класів 34-ти шкіл Київської області.

Майбутні вступники мали змогу більше дізнатися про Університет, освітні програми та особливості Правил прийому – 2020. Також співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності запросили учнів на персональні дні відкритих дверей і подарували символічні талісмани для успішного складання ЗНО.

Протягом Дня кар’єри на головному екрані Фастівського міського палацу культури транслювалися яскраві та динамічні відеоролики Університету, що ще більше привертало увагу школярів та спонукало підійти до виставкового стенду нашого ЗВО.

Дякуємо організаторам за постійну співпрацю та запрошення!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Університет Грінченка на Дні кар’єри