Дистанційне навчання в дії

Київський університет імені Бориса Грінченка

У зв’язку з установленням карантину, з 12 березня освітній процес в Університеті Грінченка успішно здійснюється у дистанційному форматі.

Ще тиждень тому понад 80% навчальних дисциплін з розкладу були забезпечені власними електронними навчальними курсами, створеними у LMS Moodle. Наразі співробітники структурних підрозділів університету продовжують створювати ЕНК для того, аби ними були забезпечені усі дисципліни без виключення. Також ефективна робота викладачів та студентів забезпечується шляхом використання інструментів для організації онлайн-занять (Coursera, Hangouts Meet, Webex, Google Classroom, Skype). Окрім корпоративної електронної пошти, для оперативної комунікації грінченківці використовують Viber, Telegram, WhatsApp тощо.

Варто зазначити, що усі практичні заняття відбуваються за графіком та проводяться за допомогою відеозв’язку. Викладачі організовують онлайн-тренування, записують наочні інструкції для виконання необхідних завдань, а студенти у відповідь надсилають детальні та креативні відеозвіти. Також, залежно від дисципліни чи освітньої програми, практичні заняття відбуваються у режимі колективних чи індивідуальних онлайн-зустрічей. Все це допомагає швидко надавати зворотній зв’язок та об’єктивно оцінювати результати кожного студента. Використання сучасних інформаційних технологій дозволяє забезпечити продуктивну двосторонню роботу між усіма учасниками освітнього процесу зі збереженням високої якості його реалізації.

Разом з тим, грінченківці із задоволенням проявляють ініціативу та організовують додаткові активності поза навчанням, як от спілкування у месенджерах за допомогою коротких відео англійською мовою, прямі ефіри у соцмережах із щоденною ранковою зарядкою тощо.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Дистанційне навчання в дії