Онлайн-день відкритих дверей

14 травня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

14 травня 2020 року за допомогою сервісу Google Meet в Університеті Грінченка відбувся онлайн-день відкритих дверей. До заходу долучилося більше 60 учасників. Університет Грінченка – це відкритий університет! Тож абітурієнти мали змогу поспілкуватися наживо з ректором Віктором ОГНЕВ’ЮКОМ, проректором з науково-методичної та навчальної роботи Олексієм ЖИЛЬЦОВИМ, заступником відповідального секретаря Приймальної комісії Євгеном АНТИПІНИМ та співробітниками НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності.

Майбутні вступники відвідали віртуальну екскурсію корпусами та сайтом, дізналися про Нову освітню стратегію, міжнародну мобільність, гуртожитки та особливості Вступної кампанії – 2020. Присутні мали змогу поставити хвилюючі їх запитання та отримати вичерпні відповіді. Після заходу всім, хто зареєструвався (119 осіб) було розіслано корисні посилання щодо вступу, спеціальностей та університету загалом.

Дякуємо усім, хто долучився до зустрічі та бажаємо успіхів у виборі майбутнього фаху в Університеті Грінченка!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Онлайн-день відкритих дверей