Онлайн-день відкритих дверей

preview 10 06 online day open doors

06 жовтня 2020 року
Google Meets

Разом з початком нового навчального року Університет Грінченка розпочинає новий сезон Днів відкритих дверей. Цьогоріч вони проходитимуть в онлайн-форматі.

Сьогодні, 6 жовтня 2020 року, пройшов перший Онлайн-день відкритих дверей, організований НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності. Абітурієнти та їхні батьки дізналися про спеціальності та освітні програми; Нову освітню стратегію; умови та матеріально-технічне забезпечення, де готують висококваліфікованих фахівців; можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки. І звісно ж, у кінці онлайн-зустрічі всі охочі змогли поставити хвилюючі їх питання.

Такі зустрічі плануємо проводити  раз на два тижні (кожен перший та третій вівторок місяця о 15:00 в Google Meets).

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Онлайн-день відкритих дверей