Відкриття Польського культурно-освітнього центру в Університеті Грінченка

Відкриття Польського культурно-освітнього центру в Університеті Грінченка

03 листопада 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

    

 

3 листопада 2020 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбулося відкриття Польського культурно-освітнього центру.

З вітальним словом виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Лілія Гриневич, директор Національного інституту архітектури та урбаністики у Варшаві Болеслав Стельмах, заступник директора Національного інституту архітектури та урбаністики у Варшаві Томаш Славінський, декан факультету політичних наук та безпеки Університету Миколая Коперника в Торуні Збігнев Карпус, декан Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Александрова, завідувач відділу російської, української і білоруської літератури Гуманітарного інституту католицького університету Іоанна Павла ІІ Альберт Новацкі.

Завідувач кафедри історії України, Салата Оксана представила Польський культурно-освітній центр на Історико-філософському факультеті, вона також презентувала досягнення у співпраці з закладами вищої освіти Республіки Польща та науковими установами, серед яких Ягеллонський університет у Кракові, Університет імені Адама Міцкевича у Познані, Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ, Університету імені Яна Длугоша у Ченстохові, Білостоцький університет, Педагогічний університет імені Комісії народної освіти у Кракові, Університет Миколая Копєрніка в Торуні, Національний інститут архітектури та урбаністики у Варшаві. Окреслила основні напрямки діяльності Польського культурно-освітнього центру, серед них:

  1. Запрошення  до участі у діяльності Центру провідних науковців  обох країн.
  2. Накопичення та оприлюднення інформаційних матеріалів краєзнавчої тематики Польщі.
  3. Участь у Програмах Європейського Союзу - ERASMUS+. 
  4. Налагодження та розвиток контактів з дипломатичними структурами Польщі, культурно-освітніми закладами, національно-культурними об'єднаннями.
  5. Проведення лекцій, бесід та заходів з історії, культури і релігії,  мистецтва, народних традицій із залученням вітчизняних та зарубіжних  науковців.
  6. Реалізація програм академічної мобільності.
  7. Організація спільних міжнародних проектів (літніх шкіл, конференцій, форумів та ін.) із залученням учасників з інших університетів Європи та світу.
  8. Здійснення наукових проектів спільно із ЗВО Польщі і України, закладами освіти, науковими та культурно-освітніми фундаціями, громадськими організаціями.
  9. Сприяння в організації курсів з вивчення польської мови.

 

Дякуємо Пані Еві Матушек-Загаті за сприяння у відкритті Польського культурно-освітнього центру та всіх, хто долучився до цієї важливої події. Запрошуємо до співпраці.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

 

Відкриття Польського культурно-освітнього ц...
Відкриття Польського культурно-освітнього ц...
Відкриття Польського культурно-освітнього ц...
Відкриття Польського культурно-освітнього ц...
Відкриття Польського культурно-освітнього ц...
Відкриття Польського культурно-освітнього ц...