Онлайн-день відкритих дверей

19 січня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

19 січня 2021 року відбувся перший у новому році Онлайн-день відкритих дверей. Дистанційна зустріч була присвячена Правилам прийому - 2021. Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Борисович Жильцов розповів про нюанси вступу в цьому році й відповів на всі хвилюючі питання вступників та їхніх батьків.

У заході взяли участь більше 100 абітурієнтів, які активно цікавилися деталями майбутньої вступної кампанії та особливостями навчання. Також співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності розповіли про переваги вступу саме до Університету Грінченка, серед яких практико-орієнтованість, ефективне дистанційне навчання, активна міжнародна співпраця, потужна матеріально-технічна база та дружня грінченківська родина.

Нагадуємо, що Онлайн-дні відкритих дверей проводяться раз на два тижні (кожен перший та третій вівторок місяця о 15:00 в Google Meets).

Щоб зареєструватись, заповніть гугл-форму.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Онлайн-день відкритих дверей