Коля Сєрга зустрівся зі студентами

20 лютого 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну до Київського університету імені Бориса Грінченка завітав відомий поет, музикант, телеведучий та очільник «Культурного Десанту» Коля Сєрга.

Артист поспілкувався зі студентами та розказав історію створення «Культурних сил», до яких входять такі проєкти як: «Стіни культури», «Голос вулиць», рух об’єднання «РАЗОМ», «Культурний Десант». Коля Сєрга розказав про те, як своєю ініціативою об'єднав активних українських артистів з чіткою громадянською позицією задля підтримки морально-психологічного стану українських воїнів. Також він поділився своїми думками стосовно мовного питання в Україні, розказав про свої емоції на початку повномасштабного вторгнення та про те, як захопився українською літературою. Наприкінці зустрічі студенти змогли поставити запитання, які їх цікавили.

Дякуємо за організацію заходу викладачу Факультету журналістики Андрію Сіньку, НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності, НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Коля Сєрга зустрівся зі студентами