Весняний місячник з благоустрою

Весняний місячник з благоустрою;

01 травня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Протягом квітня на виконання наказу «Про проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в Університеті у 2023 році» від 03.04.2023 року № 166 в Університеті проходив традиційний весняний місячник з благоустрою.

Головною метою проведення заходів, у рамках цього місячника, було приведення території Університету після осінньо-зимового періоду до належного стану.

Упродовж весняного місячника виконано великий обсяг корисних робіт – прибрано 0,938 га території Університету, вивезено 32,6 м.куб. різного сміття, упорядковано 1042 м.кв. газонів та квітників, висаджено 11 дерев та 58 кущів.

Окрема подяка працівникам експлуатаційно-технічних відділів, технічним працівникам гуртожитків, Фахового коледжу «Універсум» за дбайливий, ініціативний і творчий підхід до питань благоустрою, які створюють на прилеглих до будівель Університету територіях затишок, естетичні й комфортні умови для навчання та роботи.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Весняний місячник з благоустрою