Зустріч у рамках проєкту «Гендер у викладанні англійської мови (ELT): Міжнародне бачення, досвід і принципи»

14-17 червня 2023 року

м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія

14-17 червня 2023 року кандидат філологічних наук, професор кафедри лінгвістики та перекладу Факультету романо-германської філології Ганна Чеснокова взяла участь в офіційній зустрічі у рамках міжнародного науково-дослідного проєкту «Гендер у викладанні англійської мови (ELT): Міжнародне бачення, досвід і принципи», спрямованого на практичний внесок у Ціль 5 сталого розвитку ООН щодо гендерної рівності (United Nations’ Sustainable Development Goal 5), в якому Київський університет імені Бориса Грінченка бере участь із квітня 2021 року.

У рамках заходу проф. Г. Чеснокова презентувала Університет Грінченка колегам із країн-членів проєкту та колективну монографію «Gender equality in English language teaching practice: A resource book for teacher education», три розділи якої написано студентами Факультету романо-германської філології, виданої British Council. Крім того, була проведена робоча зустріч із проф. С. Зінгер (Федеральний університет Ріо-де-Жанейро) щодо організації проведення курсу «Literary Awareness» для студентів-магістрантів і аспірантів Факультету романо-германської філології та окреслені вектори майбутньої співпраці Університету Грінченка з Федеральним університетом Ріо-де-Жанейро.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Гендер у викладанні англійської мови (ELT)