Підписано Угоду про співпрацю з Київською православною богословською академією

Відзначення Дня Державного Прапора України в Університеті Грінченка

25 вересня 2023 року
Київська православна богословська академія

25 вересня 2023 року проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, голова комісії з реорганізації, заслужений працівник освіти України Олександр Турунцев узяв участь у зустрічі з ректором Київської православної богословської академії, професором протоієреєм Олександром Трофимлюком. На зустрічі були присутні декан Факультету суспільно-гуманітарних наук, доктор філософських наук, професор Олена Александрова та заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, доктор історичних наук, професор Галина Саган.

У ході зустрічі була підписана Угода про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Київською православною богословською академією. Наприкінці сторони обмінялись пам'ятними подарунками.

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Підписано Угоду про співпрацю