Презентація видання «Заборонити рашизм» у ЗВО України

10-12 жовтня 2023 року

10-12 жовтня 2023 року відбулися презентації видання «Заборонити рашизм» у трьох університетах України. Книжка «Заборонити рашизм» – це перше науково-публіцистичне видання, у якому дається визначення рашизму як ідеології та суспільної практики сьогодення. Автором ідеї створення книжки й натхненником проєкту був Віктор Огнев’юк – український філософ, професор, академік НАПН України, ректор Університету Грінченка у 2007–2022 рр.

Так, 10 жовтня 2023 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького книжку «Заборонити рашизм» презентували докторка історичних наук, професорка, завідувачка відділу джерелознавства новітньої історії України Інституту української археології та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України, співавторка видання Валентина Піскун і викладач кафедри реклами та звʼязків з громадськістю Факультету журналістики Андрій Сінько.

11 жовтня 2023 року на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини видання «Заборонити рашизм» представив доктор історичних наук, професор кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Університету Грінченка, співавтор Віталій Андрєєв.

12 жовтня 2023 року в онлайн-форматі відбулася презентація видання «Заборонити рашизм» у Херсонському державному університеті. Книжку представили співавтори – Віталій Андрєєв, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Університету Грінченка, Петро Чернега, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри етнології та краєзнавчого туризму Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Андрій Чернега, кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного права Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка.

Щиро дякуємо колегам за надані майданчики для презентацій, змістовні обговорення та проявлений інтерес до видання.

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Презентація видання «Заборонити рашизм»