Осінній місячник з благоустрою

01 жовтня-01 листопада 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

01 жовтня-01 листопада 2023 року на виконання наказу від 29.09.2023 № 602 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в Університеті у 2023 році» було проведено осінній місячник із благоустрою й озеленення території біля корпусів і гуртожитків Університету.

Так, під час осіннього місячника було висаджено понад 150 шт. різних квітів, а також кущі та дерева; проведено санітарну обрізку дерев; здійснено обкопування дерев та кущів; організовано прибирання територій від опалого листя та його вивезення.

Висловлюємо подяку працівникам експлуатаційно-технічних відділів, технічним працівникам гуртожитків, Фахового коледжу «Універсум» за ініціативний і дбайливий підхід до питань благоустрою, які створюють на прилеглих до будівель Університету територіях затишок і комфортні умови для навчання та роботи.

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Осінній місячник з благоустрою