Друга всеукраїнська наукова Пі-конференція

Благодійна

16 березня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

16 березня 2024 року на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася Друга всеукраїнська наукова Пі-конференція з нагоди Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики.

Тема Міжнародного дня математики у 2024 році: «Математика ‒ це гра!» Національний центр «Мала академія наук України» став ініціатором проведення та головним організатором Всеукраїнської наукової Пі-конференції для школярів і студентів. Цей захід покликаний активізувати роботу з популяризації математики, професійної орієнтації та залучення молоді до дослідницької роботи, а також продемонструвати важливість математики для всіх. Завданням конференції є підтримка талановитих школярів і студентів, які проявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності.

Конференція розпочалася вітальним словом президента Малої академії наук України, доктора фізико-математичних наук, професора, академіка НАН України Станіслава Довгого. Учасників конференції також привітали: Віктор Грінченко, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, радник при дирекції Інституту гідромеханіки НАН України; Олександр Тимоха, доктор фізико-математичних наук, директор Інституту математики НАН України; Володимир Бугров, кандидат філософських наук, професор, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Олександр Турунцев, в.о. ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

«Нам надзвичайно приємно приймати учасників та гостей Пі-конференції у стінах Університету Грінченка. Ми цінуємо нашу багаторічну співпрацю з Малою академією наук і сподіваємося, що попереду ще багато спільних проєктів», – зазначив в.о. ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Олександр Турунцев, вітаючи учасників конференції.

Далі відбулося нагородження призерів Пі-олімпіади. Присутні заслухали пленарні доповіді, а потім продовжили роботу в секціях. Завершилася конференція, як і будь-яке святкування, традиційно – куштуванням Пі-рогів та інших смаколиків.

Ціль 04. Якісна освіта

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Друга всеукраїнська наукова Пі-конференція