Профорієнтаційна зустріч зі студентами Української академії лідерства

Профорієнтаційна зустріч зі студентами Української академії лідерства31 травня 2024 року
Онлайн

31 травня 2024 року відбулася презентація Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для студентів ужгородського осередку Української академії лідерства. Презентацію та профорієнтаційну зустріч провела завідувачка НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Тетяна Даценко. Ужгородський осередок УАЛ налічує 50 студентів віком від 16 до 20 років.

Під час заходу учасники дізналися про переваги вступу до Університету Грінченка, зокрема: широкий вибір актуальних освітніх програм, високий рівень корпоративної культури, практико-орієнтований підхід до навчання, потужну матеріально-технічну базу, активну міжнародну співпрацю тощо. Після презентації студенти мали змогу поставити запитання, які їх цікавили.

Захід проведений молодіжною громадською організацією “UkrTeenScience” для студентів Української академії лідерства.

Щиро дякуємо організаторам за надану можливість!

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Профорієнтаційна зустріч зі студентами